Hakkımızda

Ana Sayfa → Hakkımızda

ARISER HAKKINDA

ARISER çevre sektöründe 20 yılı aşkın çalışma süresince edinilen tecrübeler ışığında 2006 yılında kurulmuştur.


ARISER; su ve atıksu arıtma tesislerinde kullanılan özel imalat mekanik ekipmanların üretimini yapan ve bu sektördeki taahhütçü firmalara ekipman desteği sunmayı hedefleyen bir kuruluştur. Arıser, ilke olarak doğrudan ihale veya taahhüt işine girmeyip taahhütçü firmalara ekipman tedariği sağlamaktadır. Amacımız taahhütçü firma ile rekabet etmek değil yol ortaklığı yapmaktır.


Amacımız; gerçekleştirdiğimiz projelerde hem kolay montaj-demontaj yapılabilecek, hem de işletme problemi yaratmayacak ekipmanlar üretmektir. Uzun sürede edinilmiş tecrübelerimizi küçük detaylar olarak ürettiğimiz ekipmanlara yansıtmakta ve bu sayede kalite farkı yaratmaya çalışmaktayız.


Müşteri ilişkilerimizde temel hedefimiz ;


⇒ Ürünleri; anlaşma koşulları, ilgili şartnameler ve teknolojik gereklilik kapsamında zamanında ve sorunsuz teslim etmek,

⇒ Yeni teknolojileri takip ederek üretim ve hizmet kalitesini sürekli artırmak,

⇒ Üretim ve satışını gerçekleştirdiğimiz en küçük ekipmandan en büyük tesise kadar satış sonrası hizmetlerini eksiksiz yerine getirerek tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Kuruluşumuzdan bu yana geçen süre içinde, gerçekleştirdiğimiz projeler ve ürettiğimiz ekipmanlarla ilgili aldığımız tepkiler, bizi cesaretlendirmekte ve daha iyisini yapma konusunda teşvik etmektedir. Bizi tercih eden iş ortaklarımıza, her geçen gün yenileri katılmaya devam etmektedir. Bize güvenerek taahhüdünü üstlendikleri projelerde ARISER‘i çözüm ortağı olarak kabullenen ve bizi bugünlere taşıyan tüm müşterilerimize teşekkür eder, bundan sonrasında da yol ortaklığına hazır olduğumuzu belirtiriz.